Fotele do Pedicure

FOTELE DO PEDICURE

Fotel do pedicure

W tej kategorii dostępne są profesjonalne, doskonale wyprofilowane fotele do pedicure w wielu różnych modelach. Sprawdzeni i najlepsi w branży producenci oraz przetestowane, chętnie użytkowane produkty i liczne pozytywne opinie klientów to dla nas gwarancja najwyższej jakości, na jaką zwracamy szczególną uwagę.

 

Dostępne są modele o różnych konstrukcjach, dzięki czemu można bez problemu wybrać odpowiedni fotel do pedicure, który zaspokoi zarówno potrzeby pracowników, jak i klientów oraz klientek. Oparcie oraz siedzisko mogą być zabudowane; elementy wykonane są z wysokojakościowej skóry ekologicznej, dzięki czemu czyszczenie i zachowanie higieny jest niezwykle proste. Wiele modeli posiada dodatkowo wannę do hydromasażu z trwałego tworzywa, dzięki której możliwe będzie wygodne przeprowadzenie zabiegów podologicznych i kosmetycznych.

 

Dostępne są również fotele do pedicure z zamykanymi szafkami, drewnianą podstawą oraz hydrauliczną regulacją wysokości, która gwarantuje komfort użytkowania i intuicyjną obsługę. Dobrym wyborem będą również modele z osobnymi podnóżkami na nogi, z niezależną od siebie regulacją ich odchylenia, a także fotele z możliwością montażu miseczek do manicure na podłokietnikach, dzięki czemu zabiegi mani-pedi mogą być wykonywane jednocześnie.

 

W kategorii oferujemy fotele do pedicure w wielu różnych kolorach, w szerokim przedziale cenowym. Produkty doskonale nadają się jako wyposażenie profesjonalnego salonu kosmetycznego, odnowy biologicznej i SPA, a także specjalistycznego gabinetu podologicznego. Dbamy o to, aby oferowane przez nas fotele do pedicure były starannie wykończone, z najwyższej jakości materiałów, od producentów docenianych przez branżowych profesjonalistów. Oferujemy również nienaganną i kompleksową obsługę klienta, służymy poradą w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do własnego salonu. Dbamy o naszych kontrahentów i gwarantujemy atrakcyjne ceny produktów w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów

Fotele do Pedicure

Nowe produkty

Promocje