Fotele fryzjerskie

FOTELE FRYZJERSKIE

Fotele fryzjerskie

W tej kategorii można znaleźć niezwykle bogaty wybór profesjonalnych foteli fryzjerskich. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od zaufanych, sprawdzonych producentów, o dużym doświadczeniu w branży. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość, przy jednocześnie wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 

Fotele fryzjerskie wykonane są z trwałej i wytrzymałej skóry ekologicznej, w różnych kolorach. Posiadają chromowaną podstawę oraz hydrauliczną regulację wysokości, dzięki czemu są łatwe w obsłudze i wygodne zarówno dla fryzjera, jak i dla klienta. Staranne wyprofilowanie i wykończenie, dobre materiały oraz podnóżek umożliwiają komfortowe spędzenie w fotelu wielu godzin. Ponadto fotele są obrotowe, intuicyjne w użytkowaniu, odpowiednio pielęgnowane posłużą na długie lata.

 

Dostępne są modele w bardzo szerokim przedziale cenowym, w zależności od potrzeb. W kategorii można znaleźć zarówno oryginalne, nietuzinkowe projekty, które dodadzą salonowi fryzjerskiemu charakteru i pazura oraz modele klasyczne, stylowe i ponadczasowe. Siedziska są okrągłe, owalne lub prostokątne, oparcia mogą być złożone z modułów, proste lub też połączone z podstawą w zwartą, współczesną formę. Podłokietniki mogą być obite skórą, pikowane lub gładkie, lub też wykonane z innych materiałów. Dostępnych jest wiele kolorów skóry oraz różne rodzaje pikowania, każdy prezentowany w kategorii fotel fryzjerski jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

 

Wybór odpowiedniego fotela fryzjerskiego jest niezwykle istotny nie tylko ze względu na wygodę i komfort, ale także przy budowaniu jednolitej i rozpoznawalnej identyfikacji wizualnej firmy. Fotele fryzjerskie prezentowane w tej kategorii są produktami profesjonalnymi, specjalistycznymi, idealnie nadadzą się do luksusowego salonu fryzjerskiego.

 

Oferujemy doskonałą obsługę klienta. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, służymy również poradą w zakresie wyboru sprzętu do salonu fryzjerskiego. Kup i przekonaj się sam!

Więcej

Fotele fryzjerskie

Nowe produkty

Promocje