Biurka do Manicure / Toaletki

BIURKA DO MANICURE / TOALETKI

Biurko do manicure

Biurka do manicure są podstawowym elementem wyposażenia każdego salonu kosmetycznego. Nie tylko stanowią one wygodne miejsce do pracy nad stylizacjami, ale również umożliwiają podręczne przechowywanie kosmetyków i akcesoriów. Biurko pełni wówczas jednocześnie funkcję organizera, pozwalając na zachowanie porządku w produktach niezbędnych w pracy manicurzystki. Większe biurka do manicure posiadają estetycznie wkomponowane szuflady, w mniejszych zaś przewidziano wygodną kuwetę podblatową do przechowywania podręcznych akcesoriów.

 

Szczególnie praktycznym rozwiązaniem do salonu manicure są biurka do manicure wyposażone w poduszkę zabiegową i pochłaniacz pyłu. Ułatwia to zagospodarowanie przestrzeni roboczej, a także jest bardziej ekonomiczną opcją niż zakup wszystkich akcesoriów pojedynczo. Odpowiednie biurko do manicure może więc pełnić wiele funkcji, pomagając w zaoszczędzeniu miejsca w salonie oraz organizacji pracy nad stylizacją. Dodatkowo tego typu meble pozytywnie wpływają na estetykę salonu. Większość biurek dostępna jest w kolorze białym; zapewnia im to uniwersalność oraz pomaga wpasować się w sterylny i stonowany wystrój salonów kosmetycznych.

 

Posiadamy wysokiej jakości biurka do manicure o estetycznym wyglądzie, doskonale pasujące do wystroju każdego salonu kosmetycznego - głównie w kolorach białym i czarnym z elementami szklanymi. Znaczna większość biurek posiada kółka, co dodaje im mobilności i ułatwia ich wygodne przemieszczanie podczas pracy w salonie. Jednocześnie meble te cechują się wysoką jakością wykonania i pomimo pozornie delikatnej budowy ich struktura jest wyjątkowo solidna. Dzięki zastosowaniu szklanego blatu, biurka do manicure są odporne na zabrudzenia, o które łatwo w salonie kosmetycznym, a utrzymanie ich w czystości nie wymaga specjalistycznych środków.

 

Nasz sklep oferuje szeroki wybór biurek do manicure z pochłaniaczem pyłu, przesuwnych oraz rozkładanych. W zależności od specyfiki pracy oraz rozmiarów salonu warto wybrać to biurko, które najlepiej wpłynie na organizację pracy i estetykę wnętrza.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Biurka do Manicure / Toaletki

Nowe produkty

Promocje