Frezarki / Pochłaniacze pyłu

FREZARKI

Frezarka kosmetyczna

Frezarka kosmetyczna jest podstawowym elementem wyposażenia każdego salonu manicure i pedicure. Przy jej pomocy można w szybki i precyzyjny sposób nadać płytce paznokcia kształt, usunąć stary manicure, zmatowić powierzchnię paznokcia, a także usunąć skórki i zrogowacenia. Dzięki szerokiemu zastosowaniu frezarka jest urządzeniem niezastąpionym, które powinna posiadać pod ręką każda profesjonalna kosmetyczka.

 

Przy profesjonalnej stylizacji manicure i pedicure frezarka kosmetyczna często zastępuje tradycyjny pilnik do paznokci. Praca z nią jest jednak znacznie wygodniejsza i szybsza, a także pozwala na większą precyzję. Szczególnie zaleca się korzystanie z frezarki podczas pracy nad problematyczną płytką. Odpowiednio dobrane frezy uporają się z łamliwymi lub rozdwajającymi się paznokciami bez uszkadzania ich, a ponadto pomogą w bezpieczny i skuteczny sposób usunąć narastające skórki. Tak przygotowana płytka zapewni maksymalną trwałość manicure lub pedicure, dając gwarancję zadowolenia klienta.

 

Przy wyborze urządzenia warto kierować się przede wszystkim mocą jego działania. Frezarka kosmetyczna o wyższej mocy pozwala na wykonanie stylizacji w krótszym czasie, co jest ważną zaletą w dużych salonach manicure, które każdego dnia przyjmują wiele klientek. Warto zwrócić uwagę również na wyciszenie silnika. Cicha praca frezarki znacząco wpływa na komfort nie tylko klienta, ale również manicurzystki wykonującej stylizację. W przypadku małych salonów kosmetycznych lub jeśli poszukujemy urządzenia wyłącznie do użytku prywatnego, powinna wystarczyć tańsza frezarka kosmetyczna o niższej mocy.

 

W naszym sklepie posiadamy wysokiej jakości frezarki kosmetyczne w różnych cenach. Oferujemy urządzenia z wbudowanym systemem pochłaniania pyłu, jak i zewnętrzne pochłaniacze, które pomagają zachować czystość w salonie kosmetycznym. Dostępne w naszym asortymencie frezarki kosmetyczne są wyposażone w dodatkowy zestaw frezów, co zapewnia im wielofunkcyjność oraz sprawia, że odnajdują szerokie zastosowanie w czasie pracy nad manicure i pedicure.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów

Frezarki / Pochłaniacze pyłu

Nowe produkty

Promocje